Wzmocnienia w Follow Vision w Grupie Komunikacja Plus

Do agencji interaktywnej Follow Vision, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus, dołączyły Małgorzata Antkowiak-Bocian i Katarzyna Lech – Account Managerki oraz Angelika Mucha – Creative Copywriter. Specjalistki raportują do Eweliny Kuźnik, Operations Director w Follow Vision.

23 lutego 2022

Wzmocnienia w Follow Vision w Grupie Komunikacja Plus

Follow Vision oferuje klientom GK+ wsparcie w obszarach komunikacji wizualnej i designu,  projektów digital i UX, jak również wdrażania zaawansowanych rozwiązań technologicznych, wspierających rozwój biznesu. Agencja obsługuje m.in: Amazon, Well Fitness, 3M, Endress Hauser, Grupę Impel, Polski Komitet Olimpijski, Oferteo. W ramach dynamicznego rozwoju, zespół Follow Vision powiększył się o nowe specjalistki.

Małgorzata Antkowiak-Bocian objęła stanowisko Account Managera i odpowiada za bieżącą obsługę klientów indywidualnych oraz zintegrowanych GK+. Ma kompleksowe doświadczenie agencyjne, specjalizuje się m. in. w prowadzeniu kampanii digitalowych, (jednorazowych, długofalowych i 360), również na rynki zagraniczne. Poprzednio związana z agencją Neon Shake Advertising.

Katarzyna Lech, Account Manager odpowiada za obsługę klientów indywidualnych i zintegrowanych GK+. Z marketingiem związana od 2008 roku. Specjalizuje się w efektywnej realizacji projektów dotyczących komunikacji wewnętrznej. Ma doświadczenie w budowaniu długofalowych, satysfakcjonujących relacji z klientami. Odpowiadała m.in. za kompleksową obsługę firm w sektorze turystycznym, hotelarskim, gastronomicznym i motoryzacyjnym.

Angelika Mucha, Creative Copywriter, wspiera na co dzień pracę zespołu kreatywnego.

Odpowiada za tworzenie konceptów kreatywnych, haseł reklamowych oraz redagowanie i optymalizację treści na potrzeby obsługiwanych projektów. Z branżą reklamową związana od 2017 roku. Pracowała w agencji Brandgarden, gdzie uczestniczyła w tworzeniu kampanii reklamowych i konceptów kreatywnych. Realizowała projekty łączące BTL, digital i Social Media.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!