Well Fitness rozpoczyna współpracę z GK+

W ramach umowy agencje wchodzące w skład GK+ poprowadzą działania komunikacyjne i mediowe dla sieci siłowni Well Fitness (dawniej Fitness World), których właścicielem jest Medicover Polska. Współpraca z Well Fitness to kolejny projekt zintegrowany Grupy Komunikacja Plus.

1 października 2021

Well Fitness rozpoczyna współpracę z GK+

Well Fitness swój kompleksowy rebranding oparty m.in. na stworzeniu komunikacji wizualnej, ustaleniu wizji i misji marki oraz przygotowaniu strony internetowej, zawdzięcza Follow Vision – agencji interaktywnej wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus.

„Do współpracy z Well Fitness podeszliśmy w sposób holistyczny oferując opracowanie strategii mediowej  wraz z realizacją kampanii, która jest w tej chwili przeprowadzana w dwóch etapach. Pierwszy dedykowany jest budowaniu świadomości o zmianie nazwy, a drugi kładzie nacisk na sprzedaż, czyli zachęcenie do skorzystania z nowej oferty Klubu.” – mówi Marcin Raczyński leader postępowania zintegrowanego po stronie GK+.

„Całościowy rebranding Well Fitness idealnie odzwierciedla ideologię jaka przyświecała nam przy budowaniu marki. Zależało nam na stworzeniu miejsca, którego wyróżnikiem będzie kompleksowe podejście do zdrowia i aktywności fizycznej połączone z luźną, przyjazną atmosferą do ćwiczeń. Jestem przekonana, że obecny wizerunek Well Fitness i planowane działania digitalowe wzmocnią pozycję marki na rynku i pozwolą nam zrealizować nasze ambicje w obszarze komunikacji z klientem.” – komentuje Marta Pańska Marketing Manager, Well Fitness.

Well Fitness to sieć 20 nowoczesnych, dostępnych 24h na dobę siłowni.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!