Somfy rozpoczyna współpracę z Komunikacją+PR

Firma Somfy rozpoczęła współpracę z Komunikacja+PR, agencją wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus. Somfy jest światowym liderem w zakresie automatyki domowej i budynkowej oraz kluczowym dostawcą rozwiązań smart home do sterowania w budynkach mieszkaniowych i komercyjnych. W ramach umowy K+PR odpowiadać będzie za bieżące wsparcie marki w obszarze Public Relations oraz komunikacji na portalu LinkedIn.

8 czerwca 2021

Somfy rozpoczyna współpracę z Komunikacją+PR

Działania Komunikacji+PR z zakresu komunikacji produktowej prowadzone dla Somfy skupią się na zwiększeniu aktywności w obszarze media relations i CSR, prowadzeniu biura prasowego, realizacji kampanii komunikacyjnych w obszarze kluczowych projektów marki Somfy, koordynowaniu kampanii influencerskich oraz w bieżącym wsparciu strategicznym. Ponadto K+PR odpowiada za prowadzenie komunikacji profilu firmowego marki na portalu LinkedIn.

Liderem zespołu po stronie agencji jest Magdalena Maksymiuk, która pełni funkcję PR Consultant w dziale Tech&Consumer kierowanym przez Marcina Kuchno. Za działania w mediach społecznościowych odpowiada za to Social Media Consultant – Aleksandra Czyżewska.

Współpraca została podjęta w drodze konkursu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!