Rozszerzamy współpracę z Hyper Poland!

Oprócz dotychczasowej obsługi marki z zakresu social media i digital marketingu, nasi konsultanci będą wspierać Hyper Poland w obszarze public relations. GK+ odpowiada za promocję 3-etapowego konceptu, który zakłada powstanie supernowoczesnych, lewitujących podczas jazdy pociągów.

22 września 2020

Rozszerzamy współpracę z Hyper Poland!

Dotychczasowa współpraca dotyczyła zadań z zakresu obsługi kanałów social media Hyper Poland na Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz LinkedIn. Od sierpnia br. realizujemy także działania public relations.  Zespół GK+ skupi się na działaniach media relations, ze szczególnym uwzględnieniem pozycjonowania ekspertów marki w mediach.

W ramach współpracy GK+ odpowiada komunikację nowoczesnych rozwiązań technologicznych z zakresu transportu kolejowego rozwijanych przez Hyper Poland.

Liderem projektu z zakresu social media jest Joanna Smoleńska, Social Media Manager w GK+. Za działania public relations odpowiadają natomiast Anna Knowska, Managing Director K+PR oraz Izabella Lis, Junior PR Consultant K+PR.

–  Po osiągnięciu celu kampanii crowdfundingowej wraz z Hyper Poland nie spoczywamy na laurach.  Cieszymy się, że będziemy mogli promować najnowszą myśl technologiczną już nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju  – podsumowuje Joanna Smoleńska, Social Media Manager w GK+.

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!