PR-em w kryzys!

Pandemia koronawirusa nie musi oznaczać kryzysu. Jak wzmocnić pozycję rynkową i zadbać o zaufanie klientów? Jak prowadzić komunikację, aby przeszkody przekuć w szanse? M.in. o tym opowiedzą liderzy branży PR, w tym nasz Managing Partner – Tomasz Alberski podczas webinaru „PR-em w kryzys”, czyli jak prowadzić komunikację w czasie i po pandemii?

Aneta Sierocińska

29 kwietnia 2020

PR-em w kryzys!

Zapraszamy do udziału w badaniu opinii pracodawców i pracowników na temat funkcjonowania firm w okresie epidemii. Wyniki tej ankiety pozwolą na analizę bieżącej sytuacji oraz zaproponowanie rekomendacji, cennych zarówno dla pracodawców jak i pracowników w tym pełnym wyzwań dla biznesu czasie.

Gwarantujemy poufność odpowiedzi zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz kodeksem etycznym obowiązującym w badaniach rynku i opinii publicznej. Wyniki badania zostaną przedstawione w formie zbiorczego raportu, przygotowanego przez agencję badań marketingowych Insight Lab należącą do Grupy Komunikacja +. Jeżeli chcą Państwo otrzymać wspomniany raport zachęcamy do pozostawienia adresu e-mail po zakończeniu ankiety.

Czytaj więcej na stronie: webankieta.pl

Aneta Sierocińska

SENIOR PR & COMMUNITY CONSULTANT

Z zawodu PRowiec, z zamiłowania - również. Z branżą PR związana od 2013 r. Specjalizuje się w komunikacji zintegrowanej, którą na co dzień realizuję przy współpracy z klientami korporacyjnymi. Realizowała działania dla klientów z sektora FMCG, transportowego czy e-commerce. W ramach obsługi Amazon wspierała działania z zakresu media relations i event marketingu. Ma na koncie także projekty CSR dla Nestlé i Maspex. Karierę rozpoczęła od pracy w mediach – pisała m.in. dla portalu Lotniczapolska.pl i tygodnika Gazeta Finansowa. Prywatnie: zakochana w Warszawie pasjonatka muzyki.

T: 722248806 M: asierocinska@komunikacjaplus.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!