Pomysł na wakacje? Staż w K+!

Nadchodzi lato, a razem z nim konkurs stażowy w Grupie Komunikacja Plus. Już od kilku lat zapewniamy osobom wchodzącym na rynek pracy możliwość budowania kompetencji w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów.

Aneta Sierocińska

22 czerwca 2020

Pomysł na wakacje? Staż w K+!

Nadchodzi lato, a razem z nim konkurs stażowy w Grupie Komunikacja Plus. Już od kilku lat zapewniamy osobom wchodzącym na rynek pracy możliwość budowania kompetencji w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów.

Staramy się umożliwiać udział w ciekawych i rozwijających projektach przy jednoczesnym wsparciu ze strony bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów. Nauka jest procesem czasochłonnym i wymagającym, ale jesteśmy przekonani, że odpowiedni przepływ informacji w atmosferze wzajemnego zaufania ułatwia go i czyni bardziej efektywnym.

Pragniemy, aby staż w spółkach naszej grupy ukierunkowany był na rozwój wiedzy i umiejętności w oparciu o indywidualne zdolności osób biorących udział w programie. Jednak, co znacznie ważniejsze, wierzymy, że program ten przynosi wymierne korzyści nie tylko osobom biorącym w nim udział, ale również samej organizacji.

Świeże spojrzenie na nasze działania, nowe predyspozycje i energia osób, które zapraszamy do współpracy owocują bardziej śmiałymi i innowacyjnymi projektami. To właśnie dzięki takim postawom budujemy naszą pozycję na rynku, wyznaczając nowe trendy, a nie tylko podążając utartymi ścieżkami. Siły i czas zainwestowane przez zwycięzców konkursu we współpracę z nami mogą zaprocentować ofertą stałej współpracy po zakończeniu programu stażowego.

Już teraz możecie poznać Izę, która rok temu miała okazję wziąć udział w jednym z naszych programach rozwojowych, a dzisiaj kontynuujemy wspólną pracę.

W tegorocznej edycji programu stażowego poszukujemy osób zainteresowanych grafiką i tworzeniem oprawy wizualnej stron internetowych (Wrocław), planowaniem i zakupem mediów (Wrocław), a także digital marketingiem (Warszawa).

Co zrobić aby do nas dołączyć?

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zakładce kariera, w sekcji „program stażowy”, do której link zamieszczamy TUTAJ.

Życzymy Ci powodzenia i mamy nadzieję, że już niedługo się spotkamy 🙂

Aneta Sierocińska

SENIOR PR & COMMUNITY CONSULTANT

Z zawodu PRowiec, z zamiłowania - również. Z branżą PR związana od 2013 r. Specjalizuje się w komunikacji zintegrowanej, którą na co dzień realizuję przy współpracy z klientami korporacyjnymi. Realizowała działania dla klientów z sektora FMCG, transportowego czy e-commerce. W ramach obsługi Amazon wspierała działania z zakresu media relations i event marketingu. Ma na koncie także projekty CSR dla Nestlé i Maspex. Karierę rozpoczęła od pracy w mediach – pisała m.in. dla portalu Lotniczapolska.pl i tygodnika Gazeta Finansowa. Prywatnie: zakochana w Warszawie pasjonatka muzyki.

T: 722248806 M: asierocinska@komunikacjaplus.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!