Marcin Kuchno dołącza do K+PR w roli Head of Tech & Consumer

Wraz z początkiem 2021 roku do zespołu Komunikacja+PR dołączył Marcin Kuchno obejmując stanowisko Head of Tech & Consumer. Kuchno będzie odpowiedzialny za rozwój obszaru PR’u produktowego agencji.

5 stycznia 2021

Marcin Kuchno dołącza do K+PR w roli Head of Tech & Consumer

Marcin Kuchno to doświadczony ekspert związany z komunikacją marketingową od 2014 roku. Specjalizuje się w szeroko pojętym brand PR-ze, doradztwie strategicznym oraz w projektach z obszaru content i influencer marketingu. Współpracował z firmami m.in. z obszaru nowych technologii, startupami czy grupami telewizyjnymi. W ramach współpracy z Naczelną Radą Adwokacką poprowadził nominowaną do Złotych Spinaczy 2020 kampanie „Adwokat w każdym przypadku”. Odpowiadał za kierowanie zespołem wspierającym w zakresie brand PR producenta smartfonów OPPO. Pomagał w komunikacji wprowadzenia na polski rynek europejskiego lidera z zakresu rozwiązań telematycznych dla biznesu TomTom Telematics (a następnie Webfleet Solutions). Prowadził biuro prasowe dla kanałów telewizyjnych z grupy National Geographic oraz z grupy Discovery. Wspierał działania z zakresu media relations i influencer relations polskiego oddziału koncernu Microsoft.

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w takich agencjach jak 24/7Communication, Remarkable Ones, d*fusion Communication, Flywheel oraz Charyzma. Doradcy Komunikacji Biznesowej.  W przeszłości Marcin był odpowiedzialny również za działania komunikacyjne po stronie klienta dla marki Bobby Burger. Współorganizator cyklicznych spotkań branżowych „PR bez krawatów”, bloger, szkoleniowiec oraz felietonista mediów branżowych.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!