Łukasz Drywa dołączył do K+PR w roli Head of Social Media

Łukasz Drywa stanął na czele działu Social Media. Jest odpowiedzialny za pracę zespołu prowadzącego działania komunikacyjne w mediach społecznościowych.

6 października 2021

Łukasz Drywa dołączył do K+PR w roli Head of Social Media

Łukasz Drywa to doświadczony ekspert związany z komunikacją marketingową od 2008 roku. Realizował projekty dla takich branż, jak: wydawnicza, fintech, finansowa, ochrony środowiska, bankowa, ubezpieczeniowa, telekomunikacyjna czy wellness.

Specjalizuje się w content marketingu, media relations i komunikacji korporacyjnej oraz zarządzaniu kryzysowym. Wśród firm dla których realizował działania są: Orange Polska, Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Euronet Polska, HSBC Bank Polska, CCR Polska, Kredito 24, Kreditech , Polska Izba Ubezpieczeń oraz projektowo dla Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach promocji Pracowniczych Planów Kapitałowych.

W realizowanych działaniach łączy tradycyjny PR z social media oraz content marketingiem. Jest wielkim fanem LinkedIna i jego możliwości w zakresie pozycjonowania eksperckiego, generowania leadów oraz employer brandingu. Ostatnio mocno kibicuje rozwojowi rynku podcastów.  Jest także zwolennikiem budowania przez firmy własnych kanałów komunikacji m.in. z wykorzystaniem bloga.

W codziennej pracy mocno stawia na client service – budowanie partnerskiej relacji z klientem jest dla niego kluczowe dla dobrej, wieloletniej współpracy.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!