K+PR z nowym wsparciem

Arpina Sankowska oraz Michał Molenda-Tomaszewski to kolejni specjaliści, którzy w ostatnich miesiącach dołączyli do zespołu PR-u korporacyjnego Komunikacji+PR, agencji wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus.

13 sierpnia 2021

K+PR z nowym wsparciem

Do warszawskiego zespołu K+PR w dołączyły dwie nowe osoby: Arpina Sankowska oraz Michał Molenda-Tomaszewski. Arpina w branży PR rozwija się zawodowo od 2017 roku. Specjalizuje się w projektach z zakresu PR korporacyjnego. Pierwsze doświadczenie zdobywała w ramach obsługi klientów w obszarze komunikacji produktowej. Współpracowała z takimi firmami, jak Dachser, Novo Nordisk, Tikkurila czy Sfinks. W K+PR w roli PR Consultanta wspiera zespół obsługujący na co dzień m.in. spółkę biurową Skanska w regionie CEE. W przeszłości odpowiadała także za kompleksowe działania z zakresu obsługi kanałów SM firm z branży logistycznej, wnętrzarskiej i farmaceutycznej.

Michał Molenda-Tomaszewski dołączył do Komunikacji+PR w roli Junior PR Consultanta. Obecnie należy do zespołu wspierającego klientów z sektora technologii, nieruchomości i budownictwa, gdzie odpowiedzialny jest m.in. za działania media relations. W branży od 2019 roku. Wcześniej zdobywał doświadczenie realizując projekty dla takich marek jak BFT, Protan, ROCA oraz Związek Polskie Okna i Drzwi.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!