Komunikacja+PR wygrywa przetarg i kontynuuje współpracę ze spółką biurową Skanska w CEE

Komunikacja+PR po raz kolejny wygrała przetarg na całościową obsługę spółki biurowej Skanska w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i tym samym kontynuuje współpracę z deweloperem.

8 grudnia 2021

Komunikacja+PR wygrywa przetarg i kontynuuje współpracę ze spółką biurową Skanska w CEE

W ramach umowy, agencja prowadzi działania strategiczne oraz operacyjne z zakresu komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, obejmujące m.in. kompleksową komunikację korporacyjną w regionie CEE oraz wokół realizowanych inwestycji biurowych na siedmiu rynkach regionalnych w Polsce. Agencja wspiera również Skanska w obszarze komunikacji inwestycyjnej oraz kryzysowej, a także odpowiada za część działań w ramach pozycjonowania eksperckiego w mediach społecznościowych.

Z agencją Komunikacja+PR współpracujemy już od ponad trzech lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wspólnie wiele ciekawych, wymagających i złożonych projektów. Razem przyszło nam mierzyć się z pandemią, która dla wielu firm okazała się dużym wyzwaniem nie tylko od strony biznesowej, ale również pod kątem komunikacji. To, co dla nas cenne, to przede wszystkim zaangażowany zespół ekspertów, a także duża elastyczność w codziennej pracy w obliczu ciągle zmieniających się okoliczności. Wszystko to przyczyniło się do decyzji o kontynuacji naszych wspólnych działań w kolejnych latach – mówi Anna Wiśniewska, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w spółce biurowej Skanska w regionie CEE.

Za kontynuację współpracy odpowiedzialny będzie obecny zespół projektowy w składzie: Mateusz Zalewski (lider projektu), Rafał Buława, Hanna Mochoń-Pater, Aleksandra Baran, Arpina Sankowska.

Naszą agencję tworzy zespół niezwykle kompetentnych, ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy oferują świeże spojrzenie na projekt i najwyższą jakość usług.. Przedłużenie współpracy ze spółką biurową Skanska w regionie CEE jest dla nas powodem do dumy i najlepszym dowodem na to, że Komunikacja+PR sprawdziła się jako zaufany partner, zarówno w starej, jak i nowej rzeczywistości. Pandemia postawiła przed nami nowe wymagania, a nasi doświadczeni konsultanci w pełni stanęli na wysokości zadania, odpowiadając na potrzeby Klienta.. Nie możemy doczekać się dalszych działań i projektów ze Skanska – podsumowuje Anna Simon, dyrektor zarządzająca Agencji Komunikacja+PR.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!