Komunikacja Plus PR rozszerza współpracę z Grupą Dom Development

Agencja PR z Grupy Komunikacja Plus od kilku miesięcy obsługuje kolejną spółkę należącą do Grupy Dom Development. Tym samym Komunikacja+PR wspiera komunikację marki już nie tylko na rynku wrocławskim, ale też krakowskim.

13 grudnia 2022

Komunikacja Plus PR rozszerza współpracę z Grupą Dom Development

Branża real estate to jeden z istotnych obszarów specjalizacji Komunikacji Plus. Po 4 latach współpracy z wrocławską spółką Grupy Dom Development, przyszedł czas na Kraków. W ramach kontraktu Komunikacja Plus PR wspiera spółkę działaniami public relations, odpowiadając m.in. za pozycjonowanie eksperckie klienta, przygotowanie materiałów komunikacyjnych oraz działania z zakresu public affairs.

− Współpraca z Dom Development Kraków to dla nas nie tylko powiększenie portfolio klientów z branży real estate, ale także rozszerzenie kooperacji z jednym z najdłużej działających deweloperów na rynku polskim. Marka jest nam doskonale znana, bo od kilku lat z powodzeniem wspieramy komunikację aktywności spółki we Wrocławiu. Fakt ten w połączeniu z naszym szerokim doświadczeniami z rynku deweloperskiego, wykorzystamy we wspieraniu realizacji celów biznesowych klienta – mówi Mateusz Zalewski, PR Manager w K+PR.

Za realizację projektu odpowiada zespół Corporate PR agencji. Bezpośrednim opiekunem klienta jest Agnieszka Kaniewska, Senior PR Consultant w K+PR, pod strategicznym nadzorem Mateusza Zalewskiego, PR Managera.

Strony nie ujawniają informacji dotyczących sposobu zawarcia współpracy oraz czasu jej trwania.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!