Komunikacja Plus PR kontynuuje i rozszerza współpracę ze spółką mieszkaniową Skanska w Polsce

Skanska Residential Development Poland przedłużyła i rozszerzyła współpracę z Komunikacją Plus PR. W ramach umowy agencja jest odpowiedzialna za media relations w zakresie PR korporacyjnego i PR produktowego. Po rozszerzeniu współpracy Komunikacja Plus PR (K+PR) dodatkowo zajmie się także działaniami z zakresu CSR, aktywnościami związanymi z prowadzeniem bloga – w tym realizacją cyklu filmów wideo, a także wsparciem Skanska w przygotowaniu, uruchomieniu i prowadzeniu podcastu.

1 lutego 2022

Komunikacja Plus PR kontynuuje i rozszerza współpracę ze spółką mieszkaniową Skanska w Polsce

Współpracę z Komunikacją Plus rozpoczęliśmy dwa lata temu. W ciągu tych dwóch lat wielokrotnie przekonaliśmy się, że Komunikacja Plus jest godnym zaufania partnerem, na którego wsparcie możemy liczyć. W 2022 chcemy poszerzyć zakres naszych działań komunikacyjnych o dodatkowe elementy takie jak: podcasty czy video blog, dlatego bez wątpliwości zdecydowaliśmy się na kontynuację współpracy z agencją, która nas dobrze zna i świetnie potrafi wesprzeć nasze działania – mówi Aleksandra Goller, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Skanska Residential Development Poland.

K+PR rozpoczęła współpracę ze Skanska Residential Development Poland na początku 2020 roku. Za kontynuację współpracy odpowiedzialny będzie obecny zespół projektowy w składzie: Mateusz Haniszewski (lider projektu), Jakub Tokarski oraz Aleksandra Pająk.

Komunikacja Plus PR od lat specjalizuje się w obsłudze firm z branży nieruchomości. Mamy doświadczenie zarówno w obsłudze firm konstrukcyjnych, jak i deweloperów mieszkaniowych czy biurowych. Kontynuacja współpracy ze spółką mieszkaniową Skanska w Polsce potwierdza jakość naszych działań w tym zakresie. Bardzo się cieszymy, że spółka zdecydowała się na rozszerzenie zakresu umowy o działania CSR i contentowe, które mocno rozwijamy w naszej agencji– podsumowuje Anna Simon, dyrektor zarządzająca Agencji Komunikacja Plus PR.

Skanska Residential Development Poland od kilkunastu lat realizuje w Polsce wysokiej jakości projekty mieszkaniowe. W myśl idei zrównoważonego rozwoju buduje proekologiczne i nowoczesne osiedla. Jest pionierem w zakresie certyfikacji środowiskowej BREEAM oraz budownictwa dostępnego, podlegającego normom certyfikacji Fundacji Integracja „Obiekt bez barier”, co świadczy o jej odpowiedzialnym podejściu do realizowanych inwestycji.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!