Komunikacja+ nawiązała współpracę z Grupą Goldenmark

Komunikacja+PR zajmie się obsługą Grupy Goldenmark – jednego z największych dystrybutorów złota i srebra lokacyjnego w Polsce.

Aneta Sierocińska

4 czerwca 2020

Komunikacja+ nawiązała współpracę z Grupą Goldenmark

Komunikacja+PR zajmie się obsługą Grupy Goldenmark – jednego z największych dystrybutorów złota i srebra lokacyjnego w Polsce.

Grupa Goldenmark zajmuje się sprzedażą sztab i monet lokacyjnych wykonanych z metali szlachetnych najwyższej próby, a także diamentów i przedmiotów kolekcjonerskich. W ramach współpracy PR, agencja będzie odpowiadać za działania obejmujące komunikację zewnętrzną, m.in. media relations i pozycjonowanie eksperckie oraz doradztwo strategiczne. Przeprowadzi również warsztaty z komunikacji w social media.

– Branża, w której funkcjonuje Grupa Goldenmark, jest nie tylko ciekawa, ale też wciąż mało rozpoznawalna w Polsce. Będziemy pracować nad zmianą tej sytuacji, wzmacniając bieżącą działalność promocyjną klienta o doświadczenie PR naszych konsultantów – mówi Agata Potarzycka-Szczerba, Head of Strategy and Development w Komunikacji+.

Zespół dedykowany do obsługi PR to Agata Potarzycka-Szczerba, Aleksander Łoś oraz Laura Gardyza. W planowaniu działań social media będą natomiast doradzać Robert Tarnowski i Joanna Smoleńska.

Aneta Sierocińska

SENIOR PR & COMMUNITY CONSULTANT

Z zawodu PRowiec, z zamiłowania - również. Z branżą PR związana od 2013 r. Specjalizuje się w komunikacji zintegrowanej, którą na co dzień realizuję przy współpracy z klientami korporacyjnymi. Realizowała działania dla klientów z sektora FMCG, transportowego czy e-commerce. W ramach obsługi Amazon wspierała działania z zakresu media relations i event marketingu. Ma na koncie także projekty CSR dla Nestlé i Maspex. Karierę rozpoczęła od pracy w mediach – pisała m.in. dla portalu Lotniczapolska.pl i tygodnika Gazeta Finansowa. Prywatnie: zakochana w Warszawie pasjonatka muzyki.

T: 722248806 M: asierocinska@komunikacjaplus.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!