Kolejne wzmocnienia w dziale e-commerce Grupy Komunikacja Plus

Sylwia Burdziałowska i Marcel Zawadzki dołączyli do Proomni, spółki digital marketingowej będącej częścią Grupy Komunikacja Plus. W agencji odpowiadają za działania e-commerce w zespole Tomasza Kwiatkowskiego, Head of E-commerce.

25 czerwca 2021

Kolejne wzmocnienia w dziale e-commerce Grupy Komunikacja Plus

Sylwia Burdziałowska objęła stanowisko Senior E-commerce Account Managera w Proomni, gdzie koordynuje pracę zespołu client service. Odpowiada m.in. za wprowadzenie produktów marki Trefl na polski Amazon. Ponadto wspiera rozwój sprzedaży firmy INGLOT na Amazon na wybranych rynkach europejskich. Posiada ponad 5 letnie doświadczenie w kierowaniu projektami e-commerce, Digital, Print i IT przy realizacji kampanii na poziomie globalnym i lokalnym.​ W ramach kompleksowej obsługi w Pathfinder 23 wspierała działania Royal Canin w zakresie strategii w obszarze e-commerce. Aktywnie uczestniczyła w  projektach związanych z aktywacjami nowych produktów, analizą rynku, kategorii oraz trendów, tworzeniem profilu konsumenta, audytem marek i optymalizacją działań na stronach e-retailerów. Przy współpracy z międzynarodowymi markami takimi jak: Royal Canin, COTY i Procter & Gamble była odpowiedzialna za tworzenie globalnego contentu oraz wytycznych dla rynków lokalnych. Odpowiadała również za lokalne adaptacje i implementację contentu na stronach e-retailerów. W EG+ Worldwide nadzorowała natomiast kampanie cross-channel Hewlett-Packard promujące obecne i nowe produkty firmy wprowadzane na rynek. Wcześniej związana zawodowo z takimi firmami jak: IMB i Unilever.

Marcel Zawadzki objął funkcję Project Managera. Po przejściu do Proomni zajmuje się obsługą sprzedaży e-commerce na rynku niemieckim. Zarządza m.in. kontem Seller marki INGLOT na Amazon oraz odpowiada za obsługę pozostałych platform marketplace w Niemczech tj.: eBay oraz Zalando. Marcel karierę zawodową w  branży e-commerce rozwija od 2018 roku. Od początku zdobywa kompetencje po agencyjnej stronie branży (pracował m.in. w Pathfinder23). Pierwsze kroki zawodowe stawiał realizując globalne projekty contentowe oraz biorąc udział w projekcie budowania strategii e-commerce dla jednej z największych firm kosmetycznych na świecie. Następnym etapem w jego karierze była obsługa Royal Canin na rynkach skandynawskim i holenderskim. Jego głównym zadaniem było rozbudowywanie relacji z klientem tworząc projekty contentowe i rekomendacje strategiczne w obszarze e-commerce.

Dołączenie nowych ekspertów do zespołu Proomni to kolejny krok w kierunku udoskonalania naszej oferty e-commerce. Dzięki doświadczeniu Sylwii i Marcela możemy kompleksowo wspierać naszych klientów w obsłudze marketplace zarówno w modelu sprzedaży Amazon: Seller, jak i Vendor – mówi Tomasz Kwiatkowski, Head of E-commerce.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!