Grupa komunikacyjna nr. 1 w Polsce wg rankingu PRESS

Grupa Komunikacja Plus, po raz drugi z rzędu, zajęła pierwsze miejsce wśród grup agencji PR w corocznym zestawieniu przygotowanym przez branżowy magazyn Press. Ranking wyróżnia firmy consultingowe z obszaru doradztwa komunikacyjnego, które wykazały największy przychód na w roku 2020. GK+ z przychodem 105 393 tys. i fee income w wysokości 22 891 tys. zajmuje pozycję lidera w obu kategoriach.

4 listopada 2021

Grupa komunikacyjna nr. 1 w Polsce wg rankingu PRESS

GK+ tworzy 8 wyspecjalizowanych zespołów, zapewniających doradztwo w każdym obszarze komunikacji: Public Relations, Employer Branding, Digital marketing, E-commerce, Design i development, Zakup mediów, Event marketing, Badania i analizy oraz Marketing sportowy i Sponsoring sportu.

Grupa współpracuje z przeszło 100 wiodącymi partnerami polskimi i globalnymi. W jej portfolio znajduje się m.in. Skanska, Amazon Fulfillment, 3M GSC, Elektrolux czy Inglot. Za zrealizowane projekty komunikacyjne GK+ zdobyła 26 nagród w prestiżowym konkursie Złote Spinacze, w tym Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w Konkursie”.

Kolejne wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że podjęte przez GK+ działania oparte stałym rozwoju kompetencji i integracji usług w modelu 360 stopni przyczyniają się do wysokiego wyniku Grupy. Stawiamy na silne, strategiczne doradztwo i partnerskie relacje oraz obsługę klientów w systemie one stop shop. Dziękujemy za zaangażowanie każdemu z naszych pracowników. Jesteśmy również wdzięczni za zaufanie klientów oraz  możliwość wspierania ich w kluczowych decyzjach biznesowych i działaniach na rynku. – mówi Tomasz Alberski, Managing Partner GK+

W przeciągu 3 ostatnich lat agencja K+PR, świadcząca usługi z zakresu public relations przekształciła się w biznesowa grupę GK+. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, od 2018 roku GK+ zwiększyła dochody o 45% i zatrudnienie o 70%.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!