Grupa Komunikacja Plus rozpoczyna współpracę z Kliniką Dr Chlebus

Klinika Dr Chlebus dołącza do grona klientów Grupy Komunikacja Plus (GK+). W ramach umowy GK+ jest odpowiedzialna za działania strategiczne i komunikacyjne w mediach społecznościowych, realizację kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie oraz pozycjonowanie marki w wyszukiwarce.

28 stycznia 2022

Grupa Komunikacja Plus rozpoczyna współpracę z Kliniką Dr Chlebus

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Grupą Komunikacja Plus, ponieważ wierzymy, że wspólnie zbudujemy jeszcze większą rozpoznawalność marki oraz wyróżniającą się strategię komunikacyjną firmy, uwzględniającą jej wymiar medyczny i kosmetyczny – mówi Natalia Chlebus, Manager Kliniki Dr Chlebus.

Grupa Komunikacja Plus rozpoczęła współpracę z Kliniką Dr Chlebus w listopadzie 2021 roku. Działania w mediach społecznościowych są realizowane w ramach agencji Komunikacja Plus PR. Za doradztwo strategiczne odpowiadają Łukasz Drywa, Head of Social Media i Joanna Smoleńska, Social Media Team Manager, a za realizację działań operacyjnych – Aleksandra Czyżewska, Social Media Consultant oraz Diana Zbrzeźniak, Social Media & PR Consultant. Działaniami w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarce zajmuje się agencja digital marketingowa Proomni.

– Cieszymy się, że do grona naszych klientów dołączyła Klinika Dr Chlebus. W naszych działaniach skupimy się na zwiększeniu rozpoznawalności marki w mediach społecznościowych oraz zbudowaniu zaangażowanej społeczności. Sądzę, że doświadczenie i kompetencje zespołu przełożą się na osiągane wyniki oraz pozwolą odpowiedzieć na potrzeby klienta – mówi Łukasz Drywa, Head of Social Media w agencji Komunikacja Plus PR.

Dr Chlebus to klinika dermatologiczna, od ponad 20 lat zajmująca się leczeniem chorób skóry i dermatologią estetyczną. Właścicielami są Ewa oraz Maciej Chlebus. Klinika zapewnia kompleksowe podejście do zdrowia i urody. Oprócz zabiegów leczniczych, odmładzających i upiększających, Dr Chlebus oferuje także pakiet zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, naczyniowej, endokrynologii, a także kardiologii.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!