Grupa Komunikacja Plus dla marki Piast

Calsberg Polska, wiodąca firma działająca w polskiej branży piwowarskiej, rozpoczęła współpracę z Grupą Komunikacja Plus (GK+). W ramach umowy agencje wchodzące w skład GK+ prowadzą działania komunikacyjne dla marki Piast Wrocławski. Współpraca została podjęta w drodze postępowania przetargowego.

30 czerwca 2021

Grupa Komunikacja Plus dla marki Piast

Grupa Komunikacja Plus odpowiada za realizację regionalnych projektów specjalnych dla marki Piast Wrocławski, koordynuje współpracę z organizacjami pozarządowymi oraz prowadzi komunikację brandu w social mediach na Facebooku oraz Instagramie. Liderem zintegrowanego zespołu po stronie GK+ jest Olga Krekora-Wyrwich, która pełni funkcję Account Managera w agencji Proomni. Za współpracę z NGO odpowiada Jakub Korta, Corporate Event Manager w Dodaj Media, a działania w mediach społecznościowych realizują Aleksandra Czyżewska oraz Katarzyna Kisiel, Social Media Consultantki w Komunikacji+PR.

Pierwszym efektem współpracy pomiędzy firmami jest program grantowy „Piast Wspiera Region”. Akcja skupia się na wspieraniu przez markę Piast projektów lokalnych, które mają pozytywnie wpływać na samopoczucie i jakość życia mieszkańców Dolnego Śląska. Z ponad 100 zgłoszonych projektów jury konkursu wyłoniło 32 inicjatywy dotyczące m.in. na ochrony środowiska, troski o dobrostan zwierząt, ochrony zdrowia, kultury i lokalnej historii. Spośród nich mieszkańcy regionu wybrali w internetowym głosowaniu 16 zwycięzców. Nagrodzone inicjatywy otrzymają granty o łącznej wartości 250 tys. zł. Projekty zostaną zrealizowane jeszcze w tym roku.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!