Follow Vision na ratunek rodzicom!

Szukacie pomysłu na kreatywną zabawę ze swoimi dziećmi? Agencja interaktywna Follow Vision należąca do Grupy Komunikacja+ ma dla Was ciekawą propozycję. Dla wszystkich rodziców szukających pomysłów na kreatywne spędzanie wolnego czasu z najmłodszymi, czekają specjalnie zaprojektowane kolorowanki i wycinanki.

Aneta Sierocińska

29 kwietnia 2020

Follow Vision na ratunek rodzicom!

Kończą Ci się pomysły na zabawy z dziećmi podczas ogólnopolskiej kwarantanny? Follow Vision pędzi z ratunkiem! Katarzyna Koziara, nasza Art Director przygotowała kolorowanki i wycinanki dla najmłodszych, które pozwolą urozmaicić czas spędzony w domu!

Wystarczy, że klikniesz w poniższe linki. Tam pobierzesz kolorowanki przygotowane w formacie A4. Wydrukuj je na grubszym papierze… i daj się pochłonąć zabawie z dziećmi!

To jak, zaczynamy? Po prostu pobierz, wydrukuj, baw się ! 🙂

Aneta Sierocińska

SENIOR PR & COMMUNITY CONSULTANT

Z zawodu PRowiec, z zamiłowania - również. Z branżą PR związana od 2013 r. Specjalizuje się w komunikacji zintegrowanej, którą na co dzień realizuję przy współpracy z klientami korporacyjnymi. Realizowała działania dla klientów z sektora FMCG, transportowego czy e-commerce. W ramach obsługi Amazon wspierała działania z zakresu media relations i event marketingu. Ma na koncie także projekty CSR dla Nestlé i Maspex. Karierę rozpoczęła od pracy w mediach – pisała m.in. dla portalu Lotniczapolska.pl i tygodnika Gazeta Finansowa. Prywatnie: zakochana w Warszawie pasjonatka muzyki.

T: 722248806 M: asierocinska@komunikacjaplus.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!