COVID-19 vs biznes

Pomóż nam zbadać funkcjonowanie firm w tym pełnym wyzwań dla biznesu czasie! Wypełnij naszą anonimową ankietę. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Pozwoli przeanalizować bieżącą sytuację oraz stworzyć rekomendacje cenne dla każdego biznesu.

Aneta Sierocińska

29 kwietnia 2020

COVID-19 vs biznes

Zapraszamy do udziału w badaniu opinii pracodawców i pracowników na temat funkcjonowania firm w okresie epidemii. Wyniki tej ankiety pozwolą na analizę bieżącej sytuacji oraz zaproponowanie rekomendacji, cennych zarówno dla pracodawców jak i pracowników w tym pełnym wyzwań dla biznesu czasie.

Gwarantujemy poufność odpowiedzi zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz kodeksem etycznym obowiązującym w badaniach rynku i opinii publicznej. Wyniki badania zostaną przedstawione w formie zbiorczego raportu, przygotowanego przez agencję badań marketingowych Insight Lab należącą do Grupy Komunikacja +. Jeżeli chcą Państwo otrzymać wspomniany raport zachęcamy do pozostawienia adresu e-mail po zakończeniu ankiety.

Czytaj więcej na stronie: webankieta.pl

Aneta Sierocińska

SENIOR PR & COMMUNITY CONSULTANT

Z zawodu PRowiec, z zamiłowania - również. Z branżą PR związana od 2013 r. Specjalizuje się w komunikacji zintegrowanej, którą na co dzień realizuję przy współpracy z klientami korporacyjnymi. Realizowała działania dla klientów z sektora FMCG, transportowego czy e-commerce. W ramach obsługi Amazon wspierała działania z zakresu media relations i event marketingu. Ma na koncie także projekty CSR dla Nestlé i Maspex. Karierę rozpoczęła od pracy w mediach – pisała m.in. dla portalu Lotniczapolska.pl i tygodnika Gazeta Finansowa. Prywatnie: zakochana w Warszawie pasjonatka muzyki.

T: 722248806 M: asierocinska@komunikacjaplus.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!