Brand24, narzędzie niezbędne w walce z kryzysem!

Sytuacje kryzysowe dotykają prawie każdej marki. Można ich uniknąć lub spowodować, że przejdą prawie niezauważone. Jak? O tym przeczytacie w naszym case study dla Brand24.

Aneta Sierocińska

29 kwietnia 2020

Brand24, narzędzie niezbędne w walce z kryzysem!

Aneta Sierocińska, Senior PR & Community Consultant w Grupie Komunikacji+ opowiedziała, jak Brand24 wspiera działania antykryzysowe klientów agencji, pomaga gromadzić dane do analizy postrzegania obsługiwanych marek w sieci oraz monitorować hasła związane z firmą.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury case study, które przygotowaliśmy specjalnie dla Brand24.

Czytaj więcej na stronie: brand24.pl

Aneta Sierocińska

SENIOR PR & COMMUNITY CONSULTANT

Z zawodu PRowiec, z zamiłowania - również. Z branżą PR związana od 2013 r. Specjalizuje się w komunikacji zintegrowanej, którą na co dzień realizuję przy współpracy z klientami korporacyjnymi. Realizowała działania dla klientów z sektora FMCG, transportowego czy e-commerce. W ramach obsługi Amazon wspierała działania z zakresu media relations i event marketingu. Ma na koncie także projekty CSR dla Nestlé i Maspex. Karierę rozpoczęła od pracy w mediach – pisała m.in. dla portalu Lotniczapolska.pl i tygodnika Gazeta Finansowa. Prywatnie: zakochana w Warszawie pasjonatka muzyki.

T: 722248806 M: asierocinska@komunikacjaplus.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!