Awanse w K+PR

Od września br. Patryk Wojcieszek awansował na stanowisko PR Managera. Natomiast Patrycja Czekaj objęła stanowisko PR Consultant. Będą odpowiedzialni za obsługę klientów z zakresu PR korporacyjnego.

3 listopada 2020

Awanse w K+PR

Patryk Wojcieszek, do tej pory Senior PR Consultant, związany jest z Komunikacją+ PR od 2016 roku. Awans na stanowisko PR Managera ma na celu wzmocnienie kompetencji agencji w obszarze client service projektów korporacyjnych. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie zespołem projektowym oraz koordynację projektów komunikacyjnych dla Dom Development, Kolei Dolnośląskich i Opery Wrocławskiej.

Doświadczenie w branży zdobywał pracując dla takich klientów jak Hard Rock Cafe, Idea Bank, Grupa Impel, Idea Getin Leasing, Zoo Wrocław, Konsulat Honorowy Republiki Indii oraz spółek z sektora energetycznego PGNiG, Enea i Energa. Jako wykładowca prowadził zajęcia z zakresu public relations na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest współorganizatorem cyklicznych spotkań branżowych „Marketing Inspire”.

Patrycja Czekaj w agencji K+PR zatrudniona jest od 2019 roku. Specjalizuje się w projektach z zakresu PR korporacyjnego i media relations. Współpracowała z klientami z branży deweloperskiej, budowlanej, ubezpieczeniowej oraz energetycznej wspierając działania na rzecz miedzy innymi PGNiG. Od początku swojej przygody w firmie pracuje w zespole odpowiedzialnym za wsparcie komunikacyjne m.in. spółki biurowej Skanska. Efekty tych działań zostały docenione nominacją do finału w konkursie Złote Spinacze 2020.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!