Anna Jagodzińska w roli Consulting Director w Komunikacji Plus PR

Do agencji Komunikacja Plus PR dołączyła Anna Jagodzińska, która objęła stanowisko Consulting Director. W nowej roli odpowiada za zarządzanie dwoma zespołami wrocławskiego oddziału agencji – koordynację prac i rozwój zespołów, wsparcie strategiczne i merytoryczne oraz zarządzanie procesami new business. Jagodzińska będzie raportować do Anny Simon, Managing Director w K+PR.

22 marca 2022

Anna Jagodzińska w roli Consulting Director w Komunikacji Plus PR

Anna Jagodzińska od ponad 12 lat jest związana z branżą marketingową i PR. Specjalizuje się  w doradztwie strategicznym i wizerunkowym, w tworzeniu i wdrażaniu strategii produktowych oraz w CSR. Wcześniej m.in. kierowała departamentem marketingu w jednej z największych kancelarii odszkodowawczych w Polsce (VOTUM S.A.). Zarządzała fundacją korporacyjną o statusie OPP. W obszarze PR współpracowała z czołowymi firmami z branży budowlanej, wnętrzarskiej oraz FMCG, realizując projekty dla takich marek jak Deftrans, Schedpol, Urzędowski, Dasag, Dr.Max, Fitness World czy Thermomix.

Współpraca z Anią pozwoli nam w jeszcze większym stopniu rozszerzyć nasze agencyjne kompetencje z obszarów CSR czy projektów korporacyjnych, silnie powiązanych z komunikacją produktową. Skorzystają na tym zarówno klienci, jak i zespoły, którymi Ania zarządza – mówi Anna Simon, Managing Director w agencji Komunikacja Plus PR.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!