Agencje reklamowe i PR przekonały się do pracy zdalnej

Wydawnictwa nie wiedzą jeszcze, czy po zakończeniu pandemii koronawirusa zwiększą możliwości pracy zdalnej dziennikarzy. Inaczej podchodzą do tego agencje PR i reklamy, które są bardziej otwarte na home office. Podkreślają, że nie będzie pełnego powrotu do modelu pracy sprzed pandemii. Niektóre firmy zdecydują się na model hybrydowy, inne planują stworzenie etatów dla zdalnych pracowników.

Aneta Sierocińska

29 kwietnia 2020

Agencje reklamowe i PR przekonały się do pracy zdalnej

Tomasz Alberski, managing partner Grupy Komunikacja+, jest przekonany, że po zakończeniu pandemii nie będzie powrotu do zasad pracy sprzed izolacji. – Już teraz wiemy, że powrót do biura po okresie epidemii będzie dla nas bardzo intensywny i wymagający. Wnikliwie obserwujemy rynek, dlatego w czasie ostatnich kilku tygodni mocno zintensyfikowaliśmy działania new business oraz stworzyliśmy nowe produkty i oferty komunikacyjne. Przede wszystkim widzimy potrzeby firm z zakresu komunikacji wspierającej zmiany wewnątrz organizacji. To wszystko przekłada się na nowe projekty oraz planowanie pracy zespołów. Po epidemii możemy mieć więcej pracy niż wcześniej, jednak o różniącym się zakresie. Co więcej, charakter współpracy może być zupełnie inny, a nowe realia – mogą okazać się bardzo wymagające – podkreśla Tomasz Alberski.

Czytaj więcej na stronie: wirtualnemedia.pl

Aneta Sierocińska

SENIOR PR & COMMUNITY CONSULTANT

Z zawodu PRowiec, z zamiłowania - również. Z branżą PR związana od 2013 r. Specjalizuje się w komunikacji zintegrowanej, którą na co dzień realizuję przy współpracy z klientami korporacyjnymi. Realizowała działania dla klientów z sektora FMCG, transportowego czy e-commerce. W ramach obsługi Amazon wspierała działania z zakresu media relations i event marketingu. Ma na koncie także projekty CSR dla Nestlé i Maspex. Karierę rozpoczęła od pracy w mediach – pisała m.in. dla portalu Lotniczapolska.pl i tygodnika Gazeta Finansowa. Prywatnie: zakochana w Warszawie pasjonatka muzyki.

T: 722248806 M: asierocinska@komunikacjaplus.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czekamy na Twój kontakt!