Chcesz pracować dla najlepszych, przełamywać schematy i stale się rozwijać?

Dołącz do naszego zespołu

Grupa Komunikacja+ to:

80 doradców

zz obszaru komunikacji korporacyjnej, employer brandingu, badań, strategii i komunikacji

8 lat doświadczeń

zwe współpracy z największymi spółkami w kraju i za granicą

13 statuetek

zw prestiżowym konkursie "Złote Spinacze"

Online Communication Manager

Warszawa

Zakres zadań:

  • Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii digital nastawionych na generowanie akcji
  • Nadzorowanie prac dostawców z zakresu digital marketingu
  • Kontakt z wewnętrznym teamem operacyjnym, plannerami offline, wydawcami
  • Przygotowywanie prezentacji mediowych (strategia mediowa, rekomendacje)
  • Monitorowanie i rozliczanie przebiegu kampanii pod kątem zakładanych celów biznesowych, KPIs
  • Przygotowanie analiz, rekomendacji i prezentacji na potrzeby zespołu i klienta
  • Budowanie dobrych relacji z klientami

Zaaplikuj do nas jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, marketing internetowy, studia ekonomiczne, zarządzanie)
  • Masz przynajmniej 3-letnie doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii digital
  • Znasz narzędzia używane do planowania, optymalizacji, monitorowania i raportowania kampanii (m.in. TGI, Megapanel, Campaign Manager, DV360)
  • Masz doświadczenie w analizie i ocenie efektywności prowadzonych działań online
  • Jesteś samodzielny/a i precyzyjna/y w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Masz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Co możemy Ci zaproponować:

proposal image
Umowa o pracę lub B2B
Biuro przy stacji metra Wierzbno
Lekcje j. angielskiego
Kafeteria MyBenefit
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Możliwość pracy zdalnej
Realne możliwości rozwoju
Owocowe
wtorki

Przeczytamy każde nadesłane CV, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego.

Prosimy o zawarcie w ramach CV następujące treści klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

Brak takiej klauzuli spowoduje, że Państwa CV nie zostanie rozpatrzone i zostanie usunięte.

Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k. w zakresie wskazanym w niniejszym CV/liście motywacyjnym przez okres 1 roku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia kolejnych rekrutacji prowadzonych przez tego pracodawcę. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz tutaj.

CV prześlij na adres: rekrutacja@komunikacjaplus.pl