Obowiązek informacyjny

Pani/Pana dane osobowe zamieszczone w CV oraz liście motywacyjnym będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie (podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), jak również w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych rekrutacji, jeżeli udzielą Państwo na to stosownej zgody (podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komunikacja Plus sp. z o.o. sp. k., z siedzibą przy ul. Wiejskiej 17/8, 00-480 Warszawa, NIP 8943037073, REGON 021775578 Można się z nami skontaktować:

  • wysyłając email na adres warszawa@komunikacjaplus.pl,
  • dzwoniąc do naszego biura pod numer telefonu +48 22 462 40 30 (opłata wg stawek operatora),
  • pisząc na adres naszej siedziby,
  • odwiedzając nasze biura w Warszawie lub Wrocławiu.

W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz skontaktować się również bezpośrednio z naszym inspektorem ochrony danych osobowych wysyłając e-mail na adres: iod@komunikacjaplus.pl

Komunikacja Plus logo

Komunikacja Plus to zespół doradców, który od lat jest partnerem PR wiodących spółek w kraju. Specjalizujemy się w PR biznesowym, szczególnie w obszarze komunikacji wewnętrznej, społecznej i kryzysowej, a także w PR społecznym i sportowym.

więcej o nas